طرح ملی مطالعاتی «سفر شهادت» ویژه دانشجویان و طلاب سراسر کشور
طرح ملی مطالعاتی « سفر شهادت» ویژه دانشجویان و طلاب سراسر کشور به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و با همکاری مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر همزمان با ایام اربعین حسینی آغاز و تا 15 فروردین 1396 ادامه دارد.

 
Alternate Text

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، دانشجویان و طلاب علاقه‌مند به شرکت در این طرح پس از مطالعه کتاب بایستی دیدگاه‌های خود را درباره قیام امام حسین(ع) و با محوریت کتاب سفر شهادت حداکثر در یادداشتی  1500 کلمه ای در قالب فرم بارگذاری شده در سایت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به آدرس الکترونیکی ketabkhani@isba.irارسال نمایند.

دانشجویان و طلاب برگزیده پس از داوری  و بررسی یادداشت های  ارسال شده توسط دبیرخانه طرح، طی مراسمی با اهدای جوایزی نفیس مورد تقدیر قرار می‌گیرند و آثار برگزیده نیز در قالب کتابچه‌ای به چاپ خواهد رسید.

توصیه می شود دانشجویان و طلاب نسخه الکترونیک این کتاب را  از طریق سایت فیدیبو ( با ۵۰ درصد تخفیف)خریداری نمایند ،ضمن اینکه نسخه فیزیکی کتاب نیز  در فروشگاه سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و موسسه امام موسی صدر (با 20 درصد تخفیف) ارایه می شود.

گفتنی است، جوایز 5 نفر اول 20000000 ریال، 5 نفر دوم10000000 ریال و 5 نفر سوم5000000 ریال پیش بینی شده است.

در اجرای این طرح وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ،وزارت علوم تحقیقات و فناوری،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی و موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر با سازمان انتشارات جهاددانشگاهی همکاری می نمایند.

 

فرم ثبت نام و ارسال یادداشت را ازاینجا دریافت نمایید.

  برای خرید فایل کتاب از سایت فیدیبو اینجا کلیک نمایید.