-
کنفرانس پژوهش‌های نشر 22 تیر برگزار می‌شود
شنبه, 18 تیر,1401
کنفرانس پژوهش‌های نشر 22 تیر برگزار می‌شود
دبیرخانه دومین کنفرانس پژوهش‌های نشر اعلام کرد، این کنفرانس که برگزاری آن به دلیل تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز علمی تهران به تعویق افتاده بود، 22 تیر ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، دبیرخانه دومین کنفرانس پژوهش‌های نشر با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نظر به تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز علمی تهران در تاریخ قبلی برگزاری کنفرانس‌ پژوهش‌های نشر، به استحضار می‌رسانیم این رویداد روز چهارشنبه، 22 تیر ماه برگزار خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده است: ضمن عذرخواهی بابت تغییر به‌وجودآمده در برنامه، بدین‌وسیله از تمامی علاقه‌مندان دعوت به عمل می‌آوریم در این رویداد حضور و مشارکت داشته باشند.

یادآوری می‌شود این برنامه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه دومین کنفرانس پژوهش‌های نشر، مراسم افتتاحیه این کنفرانس روز چهارشنبه، 22 تیر 1401 ساعت 8:30 در سالن استاد ایرج افشار کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران به نشانی خیابان انقلاب اسلامی، خیابان 16 آذر، پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

براساس اعلام دبیرخانه، شرکت در کنفرانس پژوهش‌های نشر، بدون هزینه ثبت نام است و چکیده مقالات  این کنفرانس در پایگاه‌های علمی معتبر نظیر ISC و SID نمایه‌ می‌شود.

 محور اصلی این کنفرانس که به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود، آثار پژوهشی مرتبط با حوزه نشر اعم از فرصت‌ها و چالش‌های نشر دانشگاهی، اقتصاد و بازاریابی نشر، سیاست‌گذاری نشر، مخاطب‌شناسی، نیازسنجی و تولید محتوا، مالکیت فکری، حقوق معنوی و اخلاق حرفه‌ای در نشر، فناوری‌های نرم و سخت در چاپ و نشر، نشر الکترونیک و تولید محتوای دیجیتال، ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، کتاب‌داری، علم اطلاعات و دانش‌شناسی است.


تمامی حقوق این سایت برای سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 Iranian Students Booking Agency. All rights reserved