کتاب «پیش‌پرده کتاب: راهنمای تبدیل بینندگان به خوانندگان» روانه بازار نشر شد
یکشنبه, 18 دی,1401
کتاب «پیش‌پرده کتاب: راهنمای تبدیل بینندگان به خوانندگان» روانه بازار نشر شد
«پیش‌پرده کتاب: راهنمای تبدیل بینندگان به خوانندگان» عنوان کتابی است به قلم دکتر مریم چهرقانی، یوسف عابدی و مصطفی آهنگر که به تازگی توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، «پیش‌پرده کتاب: راهنمای تبدیل بینندگان به خوانندگان» عنوان کتابی است به قلم دکتر مریم چهرقانی، یوسف عابدی و مصطفی آهنگر که به تازگی توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شده است.

 در روزگاری که همه چیز در گوشی تلفن همراه از طریق محیط وب در دسترس است و ارتباطات همراه به یکی از روندهای مستمر ارتباطی در جهان تبدیل شده است، اکثر مردم تماشای ویدیو را به خواندن مطلب ترجیح می‌دهند، این کتاب می‌خواهد به این پرسش پاسخ دهد که  چطور می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های صوتی و تصویری، کتابی را تبلیغ کرد.

پیش‌پردۀ کتاب ظرفیت توسعه و فراگیری قابل توجهی برای رونق صنعت چاپ و نشر دارد. این کتاب ضمن معرفی گونه‌های مختلف پیش‌پردۀ کتاب و ظرفیت‌های ارزندۀ آن، تجربه‌ها و راهکارهای استفادۀ بهینۀ آن در خدمت ترویج کتاب‌خوانی و تبلیغ کتاب را ارائه می‌دهد. مباحث کتاب ذیل دو موضوع اصلی ارائه می‌شود: در بخش اول به مفاهیم چیستی و چرایی پیش‌پردۀ کتاب می‌پردازد که مبانی نظری را پوشش می‌دهد. دو فصل نخست (مفاهیم پایۀ پیش‌پردۀ کتاب و مخاطب‌شناسی آن) به این موضوع اختصاص دارند. در بخش دوم به مطالب عملی پیش‌پردۀ کتاب پرداخته که کاربردها را پوشش می‌دهد. دو فصل پایانی کتاب (تجربیات، روش‌ها و پیش‌پردۀ کتاب در عمل) راجع به این نمونه‌های اجرایی هستند.

پس از مطالعه این کتاب انتظار می‌رود مخاطب بتواند برای پیش‌پردۀ کتاب مناسب، هدف‌گذاری کند و متناسب با آن قالب و محتوای متناظری انتخاب کند تا از طریق آن ارزش‌های قابل قبولی را از طریق کانال رسانه‌ای مناسب به مخاطب هدف منتقل کند.

علاقه‌مندان برای خرید این کتاب می‌توانند به آدرس https://www.16book.ir/Shop/BookDetail/15603  مراجعه کنند. این کتاب همچنین از طریق فروشگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بين خیابان فلسطين و چهارراه وليعصر، کتاب‌فروشی شانزده در دسترس قرار دارد.

 

 


تمامی حقوق این سایت برای سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 Iranian Students Booking Agency. All rights reserved