حضور جهاد دانشگاهی در بخش‌های عمومی و دانشگاهی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران / اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در نمایشگاه
سه شنبه, 18 اردیبهشت,1403
حضور جهاد دانشگاهی  در بخش‌های عمومی و دانشگاهی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران / اجرای  برنامه‌های متنوع فرهنگی در نمایشگاه
جهاد دانشگاهی با حضور در بخش‌های عمومی و دانشگاهی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ضمن عرضه بیش از 1000 عنوان کتاب، برنامه‌های ترویجی و فرهنگی متنوعی را در این ایام اجرا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی، امسال بیش از 1000 عنوان از تازه ترین آثار منتشر شده در شعب نشر جهاد دانشگاهی در سراسر کشور با موضوعات مختلف علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشکی و هنر و معماری در سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد.

همچنین با توجه به تاسیس سازمان ترویج مطالعه و نشر و رویکردهای ترویجی جهاد دانشگاهی در زمینه کتاب و مطالعه، همزمان با برپایی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برنامه‌های فرهنگی متنوعی توسط سازمان ترویج مطالعه و نشر اجرا خواهد شد. رونمایی از چند عنوان تازه‌های نشر جهاد دانشگاهی، اجرای دو نشست تخصصی در زمینه کتاب، نشر و مطالعه، تجلیل از نویسندگان دانشگاهی در حوزه ادبیات پایداری و اجرای مناظره دانشجویی با موضوعاتی مرتبط با حوزه کتاب و نشر و مطالعه از مهمترین برنامه‌های ترویجی و فرهنگی این نهاد در بخش ناشران عمومی نمایشگاه کتاب تهران خواهد بود.

لازم به ذکر است، غرفه‌های جهاد دانشگاهی در بخش ناشران دانشگاهی در رواق غربی سالن2 راهروی D غرفه 84  و در بخش عمومی در شبستان عمومی راهرو 17 غرفه 360 واقع است.

گفتنی است در بخش مجازی نمایشگاه نیز آثار انتشارات جهاد دانشگاهی در سامانه  /https://ketab.ir  نیز عرضه خواهد شد.


تمامی حقوق این سایت برای سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 Iranian Students Booking Agency. All rights reserved