اخبار
عنوان جستجو
دسته بندی
پنجره واحد خدمات نشر جهاد دانشگاهی به همت سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی‌ راه اندازی شد.
کتاب «شناخت و تحلیل محیط امنیتی» نوشته مجتبی جامعی به چاپ پنجم رسید.
جهاددانشگاهی در پیامی شهادتِ خادمانِ ملت و در صدر آنان رئیس‌جمهور مردمی و مغتنم را در حادثه‌یِ دردناکِ سانحه‌ی هوایی به ساحتِ مقدسِ امامِ زمان (عج)، فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی)، خانواده شهدا و تمامی مردم ایران تسلیت گفت.
در آخرین روز نمایشگاه بین المللی کتاب، نشست «هوش مصنوعی و تاثیر آن بر بازار نشر» به همت سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی برگزار شد.
مراسم رونمایی از کتاب "ایده علوم انسانی، تاملاتی بر تجربه ایران معاصر" در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به همت سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی برگزار شد.
کتاب «ایده علوم انسانی ؛ تاملاتی بر تجربه ایران معاصر» نوشته مالک شجاعی جشوقانی که توسط سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی منتشر شده است، در نمایشگاه بین المللی کتاب رونمایی می شود.
نشست تجلیل از نویسندگان دانشگاهی در حوزه ادبیات پایداری با حضور جمعی از نویسندگان برگزار شد.
مناظره با محوریت مداخله دولت در حوزه نشر، با حضور دو گروه مشکات و اشراق از دانشگاه‌های الزهرا و تهران، در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار شد.
مسابقات مناظره دانشجویی دوشنبه 24 اردیبهشت ماه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می‌شود.
در نمایشگاه کتاب 1403 تهران؛
نشست رونمایی از کتاب «آینده شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های سنتی ایران» در سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار شد.
درنخستین روز برگزاری نمایشگاه کتاب ١۴٠٣، نشست رونمایی از کتاب حضرت فاطمه (س) به همت سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی برگزار شد.
کتاب " آینده شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های سنتی ایران " به همت سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاددانشگاهی، شنبه 22 اردیبهشت ماه ساعت 10:30 در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود.
آیین رونمایی از کتاب «حضرت فاطمه (س)» در نخستین روز سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، به همت سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.
جهاد دانشگاهی با حضور در بخش‌های عمومی و دانشگاهی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ضمن عرضه بیش از 1000 عنوان کتاب، برنامه‌های ترویجی و فرهنگی متنوعی را در این ایام اجرا خواهد کرد.

تمامی حقوق این سایت برای سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 Iranian Students Booking Agency. All rights reserved